Bosch | Kitchen Machine | MUM58200 | 1000 W | Number of speeds 7 | Bowl capacity 3.9 L | White
- TootjadBosch
- Mudel: MUM58200
- Saadavus: 5
-
235€
Bosch | Kitchen Machine | MUM58200 | 1000 W | Number of speeds 7 | Bowl capacity 3.9 L | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Kneader, mixer, beater, whipper |
| Gross depth (mm) | 400.00 mm |
| Gross height (mm) | 350.00 mm |
| Gross weight | 6.00 kg |
| Gross width (mm) | 350.00 mm |
| Impulssfunktsioon | Yes |
| Kannu mahutavus | 3.9 L |
| Ketaste arv | N/A |
| Kiiruste arv | 7 |
| Mikser | N/A L |
| Net weight | 5.23 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 35 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 650.00 g |
| Plastic (No PET) | 117.00 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Kitchen Machine |
| Producer product name | MUM58200 |
| Tare weight (kg) | 0.77 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 1 x Lid, 1 x Stainless steel mixing bowl, 1 x Metal dough hook, 1 x Mixing whisk, 1 x Beater, 1 x Equipment bag dark gray |
| Toote värv | White |
| Võimsus | 1000 W |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




